Toalettpapperhållare Miller Badrum Atlanta 8807C
595 kr
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
169 kr
Atlanta 8807C
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare med lock i Atlanta serien från Miller Badrum. Det behövs inga hål i väggen för att fästa hållaren utan du kan använda Miller Badrums lim/häftmassa vid montering.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Toalettpappershållare med lock i Atlanta serien från Miller Badrum. Det behövs inga hål i väggen för att fästa hållaren utan du kan använda Miller Badrums lim/häftmassa vid montering.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8807C |
| Bredd | 135 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Toalettpappershållare |
| Material | Zink/Mässing |
| Höjd | 145 mm |
| Serie | Atlanta |
| Djup | 62 mm |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 7391186949621 |
