Toalettpappershållare Bemeta Brilo Höger
915 kr

Brilo Höger
915 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettpappershållare Bemeta Brilo är en stilren pappershållare som enkelt skruvas upp på väggen. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettpappershållare Bemeta Brilo är en stilren pappershållare som enkelt skruvas upp på väggen. Finns i olika utföranden.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 161212030 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 175 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Guld |
| Material | Mässing |
| Serie | Brilo |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 8592207033971 |
