Toalettpappershållare Brabantia Classic
fr.149 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Classic
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Brabantia Classic av stål är ett perfekt alternativ till ditt badrum eller toalett. Enkel påfyllning av toalettpapper från antingen vänster eller höger.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettpappershållare Brabantia Classic av stål är ett perfekt alternativ till ditt badrum eller toalett. Enkel påfyllning av toalettpapper från antingen vänster eller höger.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Recensioner
San 67Verifierad köpare
för 4 år sedanDet är mycket snyggt
Alexander KVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket bra produkt. Lite synd att baksidan var av plast bara. Hade önskat samma material genom hela produkten. Men gör sitt jobb
+ Bra kvalitet
- Baksida plast
Nicolas AVerifierad köpare
för 5 år sedanValde produkten för att den såg snygg ut och lätt att installera och hantera. Tyvärr saknar produkten en (press) fjädring från locket mot rullen så man slipper använda bägge händerna. Ångrade mig men det var sent.
+ snygg och lätt att installera
- Måste hålla med bägge händerna om man skall klippa pappret, Finns ingen fjädring som pressar rullen. t
Lise-Lotte OVerifierad köpare
för 6 år sedanEn enkel, klassisk toalettrullehållare
+ Lätt att byta rulle på, går att byta rulle åt två håll
- Inga taggar att dra av pappret mot
Tomas S KVerifierad köpare
för 7 år sedanbra o billig
+ billig
- ej som på foto
A-CHVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg, men klämmer ej åt så att rullen hålls fast.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 414565B |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 132, 145 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Matt Svart, Platinum, Vit |
| Djup | 165, 170 mm |
| Höjd | 120, 123 mm |
| Vikt | 0,05, 0,15, 0,149, 2,102 kg |
