Toalettpappershållare Brabantia Profile
fr.489 kr
Välj variant

Profile
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Brabantia Profile av stål är ett perfekt alternativ till ditt badrum eller toalett. Enkel påfyllning av toalettpapper från antingen vänster eller höger.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Toalettpappershållare Brabantia Profile av stål är ett perfekt alternativ till ditt badrum eller toalett. Enkel påfyllning av toalettpapper från antingen vänster eller höger.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Finns att köpa i flera olika färger och matchande toalettborste.
Recensioner
Malin PVerifierad köpare
för 5 år sedanPrecis som på bild, smidig
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 483387B |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 135, 140 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Platinum, Vit |
| Djup | 44, 175 mm |
| Höjd | 145, 215 mm |
| Vikt | 0,373, 0,375 kg |
