Toalettpappershållare Hansgrohe Logis Krom 138
Rek. pris 664 kr
461 kr
Se priset!

Logis Krom 138
461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Toalettpappershållare Logis från Hansgrohe för väggmontage.
Övrigt
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
BeataVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin, ser elegant ut i nya badrumet
+ Elegant
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41723000 |
| Bredd | 138 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Logis |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 92 mm |
| RSK-nr | 8744034 |
| EAN-nr | 4059625123119 |


