Toalettpappershållare Millers H Frej Självhäftande
fr.300 kr/frp
Välj variant

Toalettpappershållare Millers H Frej Självhäftande
300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Millers H Frej är en toalettpappershållare med självhäftande tejp. I Frejserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toalettpappershållare Millers H Frej är en toalettpappershållare med självhäftande tejp. I Frejserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010553
- Självhäftande baksida: Ja
- ETIM-klasskod: EC010553
- Självhäftande baksida: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 130 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Frej |
| Höjd | 120 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Utsprång | 40 mm |
| Färg | Blank Nickel, Mattsvart, Rostfri |
