Toalettpappershållare Millers Odin Självhäftande
fr.191 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Toalettpappershållare Millers Odin Självhäftande
191 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare med självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok. ETIM-klasskod: EC010553. Utsprång: 40 mm.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Toalettpappershållare med självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt fyrkrok. ETIM-klasskod: EC010553. Utsprång: 40 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 130, 135 mm |
| Utsprång | 28 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Färg | Mattsvart, Rostfri |
| Höjd | 105, 120 mm |
| Typ | Toalettpappershållare, Toapappershållare |
| Serie | Odin |
