Toalettpappershållare Smedbo House R3411Borstad Krom
545 kr
Vald variant
Yta:
Matt
Färg:
Borstat Krom
kompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
House R3411
Borstad Krom
545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettpappershållare Smedbo Home R3411 är en elegant toalettpappershållare i fast modell. Denna hållare skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettpappershållare Smedbo Home R3411 är en elegant toalettpappershållare i fast modell. Denna hållare skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RS3411 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 152 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Borstat Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | RS3411 |
| Djup | 34 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | House |
| Typ | Toalettpappershållare |
| EAN-nr | 7391447086355 |


