Toalettpappershållare Theofils Dijon med Lock
fr.325 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Dijon med Lock
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettpappershållare Theofils Dijon är en stilren detalj för ditt badrum med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000080T |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 136 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 138 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
