Utbyteslina Brabantia Utdragbar Tvättlina Plast 65m
Rek. pris 209 kr
184 kr
Se priset!

Utdragbar Tvättlina Plast 65m
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Utbyteslina Brabantia 65 m är ett komplett linkitt för att kunna byta ut den trasiga torklinan.
Recensioner
Hans LVerifierad köpare
för 2 år sedanBra märke och fin kvalité.
EvyVerifierad köpare
för 5 år sedanJag ville ha en bra lina, då de billiga inte tål sol och värme. Jag är jättenöjd med denna lina.
+ Tvätten glider inte så lätt + att det är en bra färg.
Marie provar ...Verifierad köpare
för 6 år sedanEn ypperlig produkt !! Bra val !!!
+ Hållbar o bra förpackning
- Ingen än så länge
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 297243 |
| Bredd | 181 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Plast |
| Typ | Utbyteslina |
| Djup | 215 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 549 kg |
| EAN-nr | 8710755297243 |


