Tvålbricka Dsignhouse x Moomin
239 kr
Se priset!

Tvålbricka Dsignhouse x Moomin
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gör din badrumsinredning mer stilren och lekfull med Mumin Tvålbricka. Denna charmiga tvålbricka är tillverkad av keramik för en mer sofistikerad look. Håll din favorittvål torr och bakteriefri med denna hygieniska lösning.
Varumärke
Dsignhouse x MoominBeskrivning
Gör din badrumsinredning mer stilren och lekfull med Mumin Tvålbricka. Denna charmiga tvålbricka är tillverkad av keramik för en mer sofistikerad look. Håll din favorittvål torr och bakteriefri med denna hygieniska lösning.
Skötselråd
Diskmaskinsäker.
Diskmaskinsäker.
Egenskaper
| Varumärke | Dsignhouse x Moomin |
| Art.Nr. | SD200 |
| Färg | Vit |
| Material | Keramik |
| Serie | Mumin |
| Typ | Tvålbricka |
| Höjd | 3 cm |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 7 cm |
| EAN-nr | 5744002710509 |
