Tvåldispenser Beslagsboden 571 300 mlSand
Rek. pris 139 kr
100 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Sand

571 300 ml
Sand
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fristående tvåldispenser med långvarig hållbarhet och enkel användning. Tillverkad av robust och slitstark plast, är denna dispenser designad för att tåla dagligt bruk och behålla sin eleganta färg år efter år. Produkten ska inte rengöras i diskmaskin.
Egenskaper
- Yta: Sand, matt yta
- Material: Plast
- Höjd: 125 mm
- Rymmer: 300 ml
- Yta: Sand, matt yta
- Material: Plast
- Höjd: 125 mm
- Rymmer: 300 ml
Recensioner
Rose-Marie HVerifierad köpare
för 5 månader sedanFört kort pip
+ Snygg form
- För kort pip
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BE571 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 85 mm |
| Färg | Sand |
| Vikt | 0,096 kg |
| Material | PVC |
| Typ | Tvåldispenser |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Volym | 300 ml |
| EAN-nr | 7391447095708 |

