Tvåldispenser Sealskin ConicalBlå/Krom
224 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SealskinEgenskaper
| Varumärke | Sealskin |
| Art.Nr. | 11009710 |
| Bredd | 100 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Blå |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Porslin |
| Serie | Conical |
| Typ | Tvåldispenser |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 8719401361970 |





