Tvåldispenser Smedbo Ice OK369P Krom/Vitt Porslin
1 130 kr
Se priset!
kompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Ice OK369P Krom/Vitt Porslin
1 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvåldispenser i porslin som monteras på väggen. Hållare i krom. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | OK369P |
| Yta | Blank |
| Bredd | 65 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Porslin |
| Serie | Ice |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 186 mm |
| Volym | 0,2 l |
| EAN-nr | 7391447077193 |




