Tvåldispenser Smedbo Outline FK257 Krom
1 080 kr

Outline FK257 Krom
1 080 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvåldispenser i polerad krom med 1 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. Behållaren rymmer 250 ml.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvåldispenser i polerad krom med 1 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. Behållaren rymmer 250 ml.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK257 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 60 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Outline |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 210 mm |
| EAN-nr | 7391447047387 |
