Tvåldispenser Smedbo Outline FK258 Krom
1 630 kr

Outline FK258 Krom
1 630 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvåldispenser i polerad krom med 2 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. 1 behållare rymmer 250 ml.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvåldispenser i polerad krom med 2 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. 1 behållare rymmer 250 ml.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Magnus EVerifierad köpare
för 4 år sedanProdukten är snygg ock redigen det finns bara ett problem och det är att mängden tvål per pumpning är på tok för liten. Behöver pumpa minst 15 ggr för att få en någolunda lämplig mängd.
+ Gedigen
- Pumpmängd
Lisbeth M RVerifierad köpare
för 7 år sedanBra pump med lagom stor tvåldos
+ Tvålen kommer ut på undersidan av pipen istället för att spruta rakt ut
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK258 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 112 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Outline |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 210 mm |
| EAN-nr | 7391447047394 |

