Tvålfat Blomus Sono
fr.231 kr
Se priset!
Välj variant

Sono
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålfat Blomus Sono är ett stilrent tvålfat. Det tillhör badrumsserien Sono med alla essentiella delar för ett fräscht, avslappnat badrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
Tvålfat Blomus Sono är ett stilrent tvålfat. Det tillhör badrumsserien Sono med alla essentiella delar för ett fräscht, avslappnat badrum.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66286B |
| Bredd | 100, 130 mm |
| Längd | 130 mm |
| Material | Keramik |
| Serie | Sono |
| Höjd | 18 mm |
| Färg | Brun, Grå, Microchip, Moonbeam, Satellite, Svart, Vit |
| Typ | Tvålfat, Tvålkopp |
| Djup | 100 mm |
