Tvålkopp Duschbyggarna Classic
fr.750 kr
fr.563 krSpara 25 %Kampanj61 tim kvar!
Välj variant

Classic
563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Classic från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp i klassisk design. Den har en frostad kopp i glas och en metallhållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Classic från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp i klassisk design. Den har en frostad kopp i glas och en metallhållare som skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1207D |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 110 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Material | Mässing/Glas |
| Serie | Classic |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 138 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
