Tvålkopp Kleine Wolke Belgrano
Rek. pris 101 kr
fr.81 kr
Se priset!
Välj variant

Belgrano
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tvålkopp Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambo haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 22, 110 mm |
| Längd | 110 mm |
| Material | Bamboo shaff + Polypropylen |
| Typ | Badrumstillbehör, Tvålkopp |
| Färg | Beige, Grå, Grön |
| Serie | Belgrano |
| Djup | 22 mm |
