Tvålkopp Miller Badrum Stockholm 630C
795 kr

Stockholm 630C
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Tvålkopp från Miller Badrum.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 630C |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| CC-mått | 42 mm |
| Serie | Stockholm |
| Djup | 145 mm |
| Färg | Krom |
| Diameter | 120 mm |
| EAN-nr | 7391186922648 |

