Tvålkopp Sealskin ConicalGrön
374 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp/bricka Conical från Sealskin i porslin. Komplettera gärna med andra delar ur Conical-serien.
Varumärke
SealskinBeskrivning
Tvålkopp/bricka Conical från Sealskin i porslin. Komplettera gärna med andra delar ur Conical-serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sealskin |
| Art.Nr. | 11007030 |
| Längd | 225 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Grön |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Porslin |
| Serie | Conical |
| Typ | Tvålkopp |
| Vikt | 0,35 kg |
| EAN-nr | 8719401362106 |

