Tvålpump Bemeta Hotel Automatisk
Rek. pris 1 589 kr
1 189 kr
952 krSpara 20 %Kampanj

Hotel Automatisk
952 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hotel är en automatisk tvåldispenser från Bemeta som rymmer 250 ml. Denna eleganta och tysta tvålpump laddas enkelt och snabbt via USB, batterier behövs ej.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Hotel är en automatisk tvåldispenser från Bemeta som rymmer 250 ml. Denna eleganta och tysta tvålpump laddas enkelt och snabbt via USB, batterier behövs ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 137209155 |
| Yta | Matt/Blank |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Fristående |
| Produkttyp | Tvålpump |
| Material | ABS-plast |
| Serie | Hotel |
| Höjd | 175 mm |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Borstat Krom |
| EAN-nr | 8592207028526 |
