Tvålpump Hansgrohe Logis Krom 67
Rek. pris 664 kr
477 kr
Se priset!

Logis Krom 67
477 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålpump Logis från Hansgrohe för väggmontering i mässing och kristallglas med hållarelement i metall. Påfyllnadsmängd 200 ml, doseringsmängd 2 ml.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Tvålpump Logis från Hansgrohe för väggmontering i mässing och kristallglas med hållarelement i metall. Påfyllnadsmängd 200 ml, doseringsmängd 2 ml.
Övrigt
- Väggmontage
- Material: mässing, glas
- påfyllnadsmängd: 200 ml
- doseringsmängd: 2 ml
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Väggmontage
- Material: mässing, glas
- påfyllnadsmängd: 200 ml
- doseringsmängd: 2 ml
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41714000 |
| Bredd | 67 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Logis |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 170 mm |
| RSK-nr | 8507845 |
| EAN-nr | 4059625123133 |

