Tvålpump Lavabo Luna
fr.649 kr
fr.449 krFrån 30 %Kampanj62 tim kvar!
Välj variant

Luna
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LavaboBeskrivning
Tvålpump från Lavabo i serien Luna för montering i bänkskiva eller i diskbänk.
Kan monteras i bänkskivor 0-45mm. Produkten är tillverkad av massiv mässing och ytbehandlad i krom.
Dispensern har en behållarvolym på 500 ml.
Dispensern har en behållarvolym på 500 ml.
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Art.Nr. | 57021L |
| Bredd | 44 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Luna |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 106 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Färg | Krom, Mattsvart, Mässing |

