Tvättkorg Cinas Stor
Nyhet
fr.3 995 kr
fr.3 032 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Stor
3 032 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Tvättkorg från Cinas. Denna stilrena tvättkorg erbjuder både funktion och design. Perfekt för förvaring i hallen eller som tvättkorg.
Varumärke
CinasBeskrivning
Tvättkorg från Cinas. Denna stilrena tvättkorg erbjuder både funktion och design. Perfekt för förvaring i hallen eller som tvättkorg.
Försiktighetsåtgärder
Förvaringslådan är inte vattentät, så vid användning utomhus rekommenderas placering under halvtak.
Praktisk förvaring
Upptäck praktisk förvaring med Cinas förvaringsserie. Denna serie består av fyrkantiga filtkorgar med lock, som är skapade för att uppfylla dina behov av både hållbarhet och funktionalitet. Den mjuka filten ger en varm och ombonat känsla, medan de fyrkantiga formerna och locken säkerställer att dina tillhörigheter är organiserade och skyddade.
Förvaringslådan är inte vattentät, så vid användning utomhus rekommenderas placering under halvtak.
Praktisk förvaring
Upptäck praktisk förvaring med Cinas förvaringsserie. Denna serie består av fyrkantiga filtkorgar med lock, som är skapade för att uppfylla dina behov av både hållbarhet och funktionalitet. Den mjuka filten ger en varm och ombonat känsla, medan de fyrkantiga formerna och locken säkerställer att dina tillhörigheter är organiserade och skyddade.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Utförande | Teak, Vit |
| Användningsområde | Inomhus |
| Produkttyp | Tvättkorg |
| Material | Teak |
| Sitthöjd | 48, 55 cm |
| Höjd | 47, 55 cm |
| Djup | 45, 52 cm |
| Bredd | 31, 36 cm |
| Färg | Natur, Vit |
