Tvättkorg Svedbergs Vit
fr.1 000 kr
fr.800 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Vit
800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättkorg Svedbergs är en praktisk tvättkorg som passar till Svedbergs högskåp och finns i en låg variant och en lite högre variant. Den är enkel att lyfta ut och ta med till tvättmaskinen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättkorg Svedbergs är en praktisk tvättkorg som passar till Svedbergs högskåp och finns i en låg variant och en lite högre variant. Den är enkel att lyfta ut och ta med till tvättmaskinen.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 72535S |
| Bredd | 317, 467 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Modell | Utan Lock |
| Typ | Tvättkorg |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 265, 500 mm |




