3 i 1 Rengöringsmedel Electrolux M2GCP601 för Tvättmaskin och Diskmaskin
116 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Clean & Care 3 in 1 tillhandahåller effektiv avkalkning för hushållsprodukter. Tar bort kalkavlagringar och fett med Clean & Care 3 in 1.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Clean & Care 3 in 1 tillhandahåller effektiv avkalkning för hushållsprodukter. Tar bort kalkavlagringar och fett med Clean & Care 3 in 1.
Håll dina produkter i bästa möjliga skick med Clean & Care 3 in 1, en effektiv lösning som avkalkar, avfettar och rengör din disk- och tvättmaskin. Genom att ta bort kalkavlagringar och fett säkerställs optimal prestanda och en längre livslängd för dina vitvaror.
Clean & Care 3 in 1 underlättar underhållet genom att rengöra rör och innerkomponenter och håller maskinen fräsch och effektiv. För bästa resultat används produkten en gång i månaden för att bibehålla en ren och välfungerande maskin.
OBS! Irriterar huden. Orsakar allvarlig ögonirritation. Kan orsaka irritation i luftvägarna.
Clean & Care 3 in 1 underlättar underhållet genom att rengöra rör och innerkomponenter och håller maskinen fräsch och effektiv. För bästa resultat används produkten en gång i månaden för att bibehålla en ren och välfungerande maskin.
OBS! Irriterar huden. Orsakar allvarlig ögonirritation. Kan orsaka irritation i luftvägarna.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77992 |
| Modell | M2GCP601 |
| Typ | 3 i 1 Rengöringsmedel |
| Djup | 3,7 cm |
| Höjd | 16,8 cm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 20 cm |
| EAN-nr | 7333394077918 |



