4 i 1 Rengöringsmedel Electrolux M2GCP121 för Disk- och Tvättmaskin, 12 stk
292 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Super Care avkalkning tar bort oönskade odörer och avlagringar. Irriterar huden.
- Orsakar allvarlig ögonirritation.
- Kan orsaka irritation i luftvägarna.
Håll dina produkter i bästa möjliga skick med Clean & Care 4 i 1, en effektiv lösning som avfettar och tar bort avlagringar för att hålla din disk- och tvättmaskin ren och i toppskick.
Super Care avkalkning hjälper till att eliminera oönskade odörer och kalkavlagringar genom att rengöra rör och trumma, vilket säkerställer optimal prestanda.
För bästa resultat rekommenderas användning var sjätte månad, särskilt i områden med hårt vatten, för att förhindra uppbyggnad av nya kalkavlagringar och bibehålla en fräsch och välfungerande maskin.
- Kan orsaka irritation i luftvägarna.
Håll dina produkter i bästa möjliga skick med Clean & Care 4 i 1, en effektiv lösning som avfettar och tar bort avlagringar för att hålla din disk- och tvättmaskin ren och i toppskick.
Super Care avkalkning hjälper till att eliminera oönskade odörer och kalkavlagringar genom att rengöra rör och trumma, vilket säkerställer optimal prestanda.
För bästa resultat rekommenderas användning var sjätte månad, särskilt i områden med hårt vatten, för att förhindra uppbyggnad av nya kalkavlagringar och bibehålla en fräsch och välfungerande maskin.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77991 |
| Modell | M2GCP121 |
| Typ | 4 i 1 Rengöringsmedel |
| Djup | 6,1 cm |
| Höjd | 17,4 cm |
| Vikt | 0,6 kg |
| Bredd | 20 cm |
| EAN-nr | 7333394081168 |

