Eluttag 4AQUA Spegel Med Hylla-under Hyllan
Rek. pris 750 kr
555 kr
525 krSänkt pris!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Eluttag till spegel med hylla placeras på höger sida på undre delen av hyllan. IP 44-230V
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | U2003 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | El-uttag |
| Material | Plast/Metall |
| Höjd | 110 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Spegel med hylla |
| Djup | 380 mm |
| Färg | Grå |
| Montering | Skruv |
| EAN-nr | 7340196416043 |

