Eluttag 4AQUA Till Väggskåp/Sidoskåp/Högskåp
Rek. pris 750 kr
556 kr
525 krSänkt pris!
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4AQUA Eluttag till Väggskåp, Sidoskåp, Högskåp placeras på höger insida i den övre delen av stommen. IP 44-230V.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Eluttag till Väggskåp, Sidoskåp, Högskåp placeras på höger insida i den övre delen av stommen. IP 44-230V.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | U2004 |
| Montering | Skruv |
| Färg | Grå |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Hög/sido/vägg och halvskåp |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | El-uttag |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7340196416050 |
