Bastulampa Harvia Trä
fr.935 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Trä
935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastulampa Harvia är en snygg ljuskälla och ett fint inredningselement i din bastu. Bastulampan ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står i harmoni med bastuns atmosfär. Lampan förenar ljust trä med vackra detaljer på ett skandinaviskt elegant sätt. Förpackningen innehåller armatur och skärm. Bastulampan är enkel att installera och behaglig att se på. Harvias bastuinredning i hög kvalitet – ända sedan 1950.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastulampa Harvia är en snygg ljuskälla och ett fint inredningselement i din bastu. Bastulampan ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står i harmoni med bastuns atmosfär. Lampan förenar ljust trä med vackra detaljer på ett skandinaviskt elegant sätt. Förpackningen innehåller armatur och skärm. Bastulampan är enkel att installera och behaglig att se på. Harvias bastuinredning i hög kvalitet – ända sedan 1950.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Färg | Stål, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Montering | Vägg |
| Vikt | 1,1 kg |
| Produkttyp | Bastulampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
