Bastulampa Harvia
244 kr
231 krSänkt pris!

Bastulampa Harvia
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastulampa Harvia och lampskärmar ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står för harmoni och bastuns stämning. Bastulampan och lampskärmen i trä har en enkel, klassisk stil som passar de flesta bastuinredningar. Lampan är enkel att installera och behaglig att se på.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastulampa Harvia och lampskärmar ger ett behagligt, mjukt ljus i din bastu som står för harmoni och bastuns stämning. Bastulampan och lampskärmen i trä har en enkel, klassisk stil som passar de flesta bastuinredningar. Lampan är enkel att installera och behaglig att se på.
Dokument
Recensioner
Håkan BVerifierad köpare
för 3 månader sedanLättmonterad, fint sken
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAS21060T |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 100 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Montering | Vägg |
| Vikt | 0,45 kg |
| Produkttyp | Bastulampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| EAN-nr | 6410041024066 |
