Bastudörr Kaski Eckerö Obehandlad
fr.5 487 kr
Välj variant

Eckerö Obehandlad
5 487 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

I Finland vet man hur en bastudörr ska konstrueras så att den håller värmen inne och kylan ute. Kaski bastudörr ECKERÖ är en tät dörr klädd med obehandlad furupanel. Dörren levereras utan beslag och tröskel.
Varumärke
KaskiBeskrivning
I Finland vet man hur en bastudörr ska konstrueras så att den håller värmen inne och kylan ute. Kaski bastudörr ECKERÖ är en tät dörr klädd med obehandlad furupanel. Dörren levereras utan beslag och tröskel.
Information
- 40 mm ramträ
- 95 mm bred obehandlad furupanel
Dörren säljs i modulmått, se mer information om modulmått i PDF "Mäta modulmått, glaslinjering och hängning".
OBS! Handtag och cylinder ingår ej.
- 40 mm ramträ
- 95 mm bred obehandlad furupanel
Dörren säljs i modulmått, se mer information om modulmått i PDF "Mäta modulmått, glaslinjering och hängning".
OBS! Handtag och cylinder ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Kaski |
| Art.Nr. | 19551-0719K |
| Glas | Nej |
| Färg | Obehandlad |
| Vikt | 45 kg |
| Serie | Bastudörr |
| Bredd Modulmått | 70, 80, 90 cm |
| Höjd Modulmått | 190, 200, 210 cm |
| Beslag | Nej |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Tjocklek | 62 mm |
