Glasdörr Harvia Black Line Grå 7x19
3 419 kr
3 409 krSänkt pris!

Black Line Grå 7x19
3 409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glasdörr Harvia Black Line är en utmärkt lösning för utrymmen som kräver särskilt god fukttålighet av materialen. Harvias stiliga glasdörrar låter dig skapa just det utseendet till din inredning som du vill ha och ger din inredning det där lilla extra. Harvias estetiskt vackra glasdörr ger bastu- och badrummet en mjuk stämningsbelysning och en känsla av utrymme.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Glasdörr Harvia Black Line är en utmärkt lösning för utrymmen som kräver särskilt god fukttålighet av materialen. Harvias stiliga glasdörrar låter dig skapa just det utseendet till din inredning som du vill ha och ger din inredning det där lilla extra. Harvias estetiskt vackra glasdörr ger bastu- och badrummet en mjuk stämningsbelysning och en känsla av utrymme.
Dokument
Recensioner
Christian Verifierad köpare
för 2 år sedanI stort nöjd med dörren men karmen har alltför tunn svart bets där träet lyser igenom, samt vid borrhållen för infästning hade flisor gått vilket innebär att man kommer vilja måla om dörrkarmen direkt.
+ Lagom mörk ton på glas
- Bristande kvalitet på den svarta dörrkarmen
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | D71902BL |
| Färg | Svart/Grå |
| Vikt | 31 kg |
| Bredd | 69 cm |
| Höjd | 189 cm |
| Serie | Black Line |
| Produkttyp | Bastudörr |
| Färg Stomme | Svart |
| Djup | 92 cm |
| EAN-nr | 6417659028691 |
