Bastufönster Thermory890x490 mm, Asp, Klart Glas
1 433 kr
Vald variant
Glastyp:
Klarglas
Träslag:
Asp
Höjd:
890 mm

Bastufönster Thermory
890x490 mm, Asp, Klart Glas
1 433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Varumärke
ThermoryBeskrivning
Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Karmen är tillverkad i asp av hög kvalitet med ett djupmått på 92 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermory |
| Art.Nr. | 20202 |
| Bredd | 490 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Glas | Ja |
| Glastyp | Klarglas |
| Serie | Thermory |
| Produkttyp | Bastufönster |
| Träslag | Asp |
| Material | Glas/Trä |
| Bredd | 490 cm |
| EAN-nr | 4741409585533 |
