Bastufönster Tylö 9H 762x1866 mmAsp, Bronsglas, Utan ventilation
Rek. pris 6 682 kr
5 850 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Utan Ventilationshål
Glastyp:
Bronsglas
Material:
Asp

9H 762x1866 mm
Asp, Bronsglas, Utan ventilation
5 850 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Bastufönster 9H 762x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastufönster 9H 762x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Detta fönster har en hel glasruta.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 95113813 |
| Utförande | Utan Ventilationshål |
| Bredd | 762 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 1866 mm |
| Glastyp | Bronsglas |
| Typ | Bastufönster |
| Material | Asp |
| EAN-nr | 7392139361422 |
