Bastufönster Tylö 9H 762x1866 mmAsp, Klarglas, Med Ventilation
Rek. pris 9 682 kr
8 934 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Med Ventilationshål
Glastyp:
Klarglas
Material:
Asp

9H 762x1866 mm
Asp, Klarglas, Med Ventilation
8 934 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Bastufönster 9H 762x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastufönster 9H 762x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Detta fönster levereras med en värmeplåt och har ventilationshål inbyggt i glaset.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 95113817 |
| Utförande | Med Ventilationshål |
| Bredd | 762 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 1866 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Typ | Bastufönster |
| Material | Asp |
| EAN-nr | 7392139955768 |
