Armstöd Tylö Classic Slim Al
Rek. pris 3 935 kr
fr.3 463 kr
Se priset!
Välj variant

Classic Slim Al
3 463 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Armstöd Classic Slim Al från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Classic Slim Al från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Detta armstöd finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Utförande | Hög, Låg |
| Bredd | 446, 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 672, 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Armstöd |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x446, 66x598 mm |
