Armstöd Tylö Classic Slim Asp
Rek. pris 3 775 kr
fr.3 209 kr
fr.3 133 krSänkt pris!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Armstöd Classic Slim Asp från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Varumärke
TylöBeskrivning
Armstöd Classic Slim Asp från Tylö är ett elegant armstöd och täcksida för din bastu. Armstödet passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas. Låg innebär att armstödet passar till den låga laven och hög till den höga.
Detta armstöd finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394500T |
| Utförande | Hög, Låg |
| Bredd | 446, 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 672, 1073 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Armstöd |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x446, 66x598 mm |

