Bastudoft Harvia 400 ml
fr.96 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

400 ml
96 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastudoft från Harvia.
Recensioner
Anders KVerifierad köpare
för 4 månader sedanluktade precis ingenting bortkastade pengar
- ingen doft
Ulf BVerifierad köpare
för 1 år sedanBra pris, lätt flaska trots storlek (föredrar plast före glas om man återvinner det). Själva doften helt ok, bättre än björk. Odryg, men det förväntade jag mig.
Andy Avakungen Verifierad köpare
för 1 år sedanRiktigt najs bastudoft 😃
Jari PVerifierad köpare
för 2 år sedan5:stjärnor för doften,men 4 stjärnor för att man måste blanda i mycket i vattnet .
Torbjörn VVerifierad köpare
för 2 år sedanStor förpackning och väldigt dryg
Karim HVerifierad köpare
för 2 år sedanDen luktade bra men var dyr jämfört med andra bastudofter
+ Doftade ok
- Dyr produkt
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAC25021H |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 0,45 mm |
| Vikt | 0,45 kg |
| Typ | Bastudoft |
| Doft | Björk, Eukalyptus, Pepparmynta, Tall, Tjära |

