Bastuskopa OPA Lumo Rostfritt StålTrä/Natur
213 kr
Vald variant
Färg:
Trä/natur

Rostfritt Stål
Trä/Natur
213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastuskopa Rostfritt Stål från OPA Lumo är en stilren bastuskopa av högklassigt polerat rostfritt stål. Bastuskopan har ett elegant handtag av bok. Längd: 44 cm. Volym: 3 dl.
Varumärke
OPA LumoBeskrivning
Bastuskopa Rostfritt Stål från OPA Lumo är en stilren bastuskopa av högklassigt polerat rostfritt stål. Bastuskopan har ett elegant handtag av bok. Längd: 44 cm. Volym: 3 dl.
Recensioner
Gert KVerifierad köpare
för 2 månader sedanBra pris, kort leveranstid
+ Bra pris
- Bildkvalteten är sämre än förväntat
Egenskaper
| Varumärke | OPA Lumo |
| Art.Nr. | 70405800 |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Bastuskopa |
| Längd | 440 mm |
| Material | Rosfritt stål/Bok |
| EAN-nr | 6412450279006 |
