Dekorrast Tylö Classic Slim Al
fr.1 721 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394660T |
| Bredd | 1009, 1264, 1520, 1775, 2031, 2287, 2542 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 56x1009, 56x1264, 56x1520, 56x1775, 56x2031, 56x2287, 56x2542 mm |
