Dekorrast Tylö Classic Slim Asp
fr.1 407 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekorrast Classic Slim Asp från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Classic Slim Asp från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste asp och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394620T |
| Bredd | 1009, 1264, 1520, 1775, 2031, 2287, 2542 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Material | Asp |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 56x1009, 56x1264, 56x1520, 56x1775, 56x2031, 56x2287, 56x2542 mm |

