Dekorrast Tylö Classic Slim Al2031 mm
Rek. pris 2 750 kr
2 358 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
2031 mm

Classic Slim Al
2031 mm
2 358 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Varumärke
TylöBeskrivning
Dekorrast Classic Slim Al från Tylö är ett färdigbyggt dekorraster som skärmar av tomrummet mellan lavarna. Dekorrastret är gjort av finaste al och kan kapas på längden vid behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394668 |
| Bredd | 2031 mm |
| Djup | 56 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Dekorrast |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 56x2031 mm |
| EAN-nr | 7392139498494 |
