Infällningsram Harvia Legend
1 759 kr
Se priset!

Legend
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Infällningsram från Harvia. Infällningsram Harvia Legend är det perfekta komplementet för att fälla in bastuaggregatet Legend i laven. Infällningsramen är tillverkad i hållbart rostfritt stål, som även skyddar laven mot värmestrålning.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Infällningsram från Harvia. Infällningsram Harvia Legend är det perfekta komplementet för att fälla in bastuaggregatet Legend i laven. Infällningsramen är tillverkad i hållbart rostfritt stål, som även skyddar laven mot värmestrålning.
Tack vare infällningsramen kan öppningen för bastuaggregatet vara mindre, vilket skapar en harmonisk helhet. Ramens svarta pulverlackerade yta gör den lätt att rengöra.
Recensioner
Mattias Verifierad köpare
för 3 månader sedanKorrekt. Allt bra
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | HPO2 |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt | 1,2 kg |
| Serie | Legend |
| Typ | Infällningsram |
| EAN-nr | 6417659031035 |

