IR-Panel Tylö Infra 980
Rek. pris 4 619 kr
fr.4 311 kr
Se priset!
Välj variant

Infra 980
4 311 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
IR-Panel Tylö Infra 980 är en IR-panel tillverkad i Hemlock och tyg. Går att installera som komplement i en traditionell bastu eller i ett rum med fullständig IR bastufunktion.
Varumärke
TylöBeskrivning
IR-Panel Tylö Infra 980 är en IR-panel tillverkad i Hemlock och tyg. Går att installera som komplement i en traditionell bastu eller i ett rum med fullständig IR bastufunktion.
Monteras vertikalt. Kombineras med manöverpanel Elite, aggregat eller aggregat/reläbox.
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Bredd | 275, 360, 680 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 980 mm |
| Färg | Grå, Svart |
| Manöverpanel | Nej |
| Vikt | 3,5, 3,529, 6,124 kg |
| Produkttyp | IR-Panel |
| Material | Hemlock/tyg |
| Effekt/prestanda | 100, 150, 300 W |
| Storlek | 980x275, 980x360, 980x680 mm |
