Rökugn Kota Vedeldad
9 934 kr
9 509 krSänkt pris!

Vedeldad
9 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rökugn Vedeldad från Kota är lätt att använda och håller hög kvalitet. Rökugnen passar för utomhusbruk samt användning i trädgården och vid sommarstugan. Rökugnen är emaljerad, vilket ger den en vacker och hållbar yta.
Varumärke
KotaBeskrivning
Rökugn Vedeldad från Kota är lätt att använda och håller hög kvalitet. Rökugnen passar för utomhusbruk samt användning i trädgården och vid sommarstugan. Rökugnen är emaljerad, vilket ger den en vacker och hållbar yta.
Rökugnen går även att använda som kolgrill.
Recensioner
Christer NVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket lättrökt rökskåp jag använder enris och det går mycket bra. Den håller lämplig röktemperatur och man behöver inte använda så mycke ved
Egenskaper
| Varumärke | Kota |
| Art.Nr. | 502010 |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 630 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Kota |
| EAN-nr | 6418530520105 |



