Skopa Harvia
189 kr
Se priset!

Skopa Harvia
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skopa från Harvia. Denna skopa från Harvia är en stilren och traditionell bastuskopa som passar trästävorna. Både skopor och stävor kommer i olika storlekar, så du hittar säkert en som passar din bastu.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Skopa från Harvia. Denna skopa från Harvia är en stilren och traditionell bastuskopa som passar trästävorna. Både skopor och stävor kommer i olika storlekar, så du hittar säkert en som passar din bastu.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | SAC10640 |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Färg | Trä |
| Vikt | 0,1 kg |
| Typ | Skopa |
| EAN-nr | 6417659004435 |
