Skyddsvägg Harvia Heltäckande för 26 Pro
2 777 kr
Se priset!
bastuaggregatBastuugn Harvia Vedeldad 26 Pro
7 804 kr
Heltäckande för 26 Pro
2 777 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skyddsvägg Harvia Heltäckande för 26 Pro minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje bastuugnsmodell. Denna modellen pasar Harvia 26 Pro.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Skyddsvägg Harvia Heltäckande för 26 Pro minskar säkerhetsavståndet till brännbara material – i praktiken ryms bastuugnen i ett mindre utrymme. Skyddsväggarna är designade specifikt för varje bastuugnsmodell. Denna modellen pasar Harvia 26 Pro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | WL750 |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Typ | Skyddsvägg |
| EAN-nr | 6417659016629 |
