Täcksida Tylö Classic Slim Al
fr.2 880 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Täcksida Classic Slim Al från Tylö är en stilren täcksida för din bastu. Täcksidan passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Varumärke
TylöBeskrivning
Täcksida Classic Slim Al från Tylö är en stilren täcksida för din bastu. Täcksidan passar i miljöer där bastulavarna inte avslutas mot en vägg eller annan plats där fästpunkter saknas.
Denna täcksida finns i flera utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90394528T |
| Utförande | Hög, Låg |
| Bredd | 446, 598 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 475, 857 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Täcksida |
| Material | Al |
| Yta | Hyvlad |
| Storlek | 66x446, 66x598 mm |
